SZTUKA PATRZENIA: CITY NEVER SLEEPS | TERMINY WKRÓTCE!

 

Data: TERMINY WKRÓTCE! | Godzina:  - | Miejsce: Warszawa
Cena: 100 PLN/os.  | 75 PLN/os. studenci.

__________________________________________________________________________________________________________________________


CITY NEVER SLEEPS to warsztaty fotograficzne, poświęcone głównie fotografii ulicznej i reportażowej. Zapraszamy na nie
zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy fotograficznej, lecz chcieliby fotografować bardziej kreatywnie. Celem spotkania jest opanowanie różnorodnych technik fotografowania, które sprawią, że robione zdjęcia przestaną być dziełem przypadku i staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie.

 

Wielu twierdzi, że nie ma takiej dziedziny fotografii... Mimo to fotografia uliczna (street foto) ma liczne grono miłośników. To pomieszanie wielu rodzajów fotografii: od portretowej poczynając na reportażowej kończąc. Pozwala ona uchwycić ludzi i sytuacje w kontekście miejsc, w których dzieje się akcja. Podczas warsztatów opowiemy o sprzęcie najlepiej nadającym się do tego typu fotgrafii oraz omówimy techniki fotografowania, pozwalające na stworzenie dobrego technicznie i ciekawego artystycznie reportażu ulicznego. Pomożemy w przygotowaniu się do uchwycenia odpowiedniego momentu, wydobyciu dynamizmu, kolorystyki i kontrastu. Wspomnimy o kreatywnych sposobach wykorzystania światła oraz zajmujemy się kompozycją obrazu. Spróbujemy także sił w warunkach ograniczonego oświetlenia (wnętrza oraz zmrok).


Na warsztaty zapraszamy z własnym aparatem fotograficznym. Mile widziana będzie lustrzanka lub bezlusterkowiec, ale dobrze sprawdzą się także inne narzędzia fotograficzne (aparat kompaktowy, hybryda lub  telefon).

Zapisy na warsztaty przyjmujemy:

e-mailowo pod adresem info@photowalk.pl
lub telefonicznie pod numerem 504 955 900.Przy zgłaszaniu udziału, prosimy o
podanie imienia i nazwiska uczestnika, terminu wybranego spotkania oraz danych kontaktowych. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje o spotkaniu prześlemy drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!


Oferujemy także SZKOLENIA INDYWIDUALNE. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

 

Zgłoś swój udział w tym wydarzeniu!

 

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www