SZTUKA PATRZENIA: CITY NEVER SLEEPS | TERMIN WKRÓTCE!

 

 

Data: TERMIN WKRÓTCE! | Godzina: 05:15 - 08:45 | Miejsce: Warszawa | Cena: 100 PLN | Płatność: Przelew, gotówka, karta kredytowa.

__________________________________________________________________________________________________________________________


CITY NEVER SLEEPS to unikalne warsztaty fotograficzne, które odbędą się w sercu miasta w godzinach 5:00 - 8:00 rano. Zapraszamy na nie
zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy fotograficznej, lecz chcieliby fotografować bardziej kreatywnie. Celem spotkania jest opanowanie różnorodnych technik fotografowania, które sprawią, że robione przez Państwa zdjęcia przestaną być dziełem przypadku i staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie.

 

Wielu twierdzi, że nie ma takiej dziedziny fotografii... Mimo to fotografia uliczna (street foto) ma liczne grono miłośników. To pomieszanie wielu rodzajów fotografii: od portretowej poczynając na reportażowej kończąc. Pozwala ona uchwycić ludzi i sytuacje w kontekście miejsc, w których dzieje się akcja. Podczas warsztatów opowiemy o sprzęcie najlepiej nadającym się do tego typu fotgrafii oraz omówimy techniki fotografowania, pozwalające na stworzenie dobrego technicznie i ciekawego artystycznie reportażu ulicznego. Pomożemy w przygotowaniu się do uchwycenia odpowiedniego momentu, wydobyciu dynamizmu, kolorystyki i kontrastu. Wspomnimy o kreatywnych sposobach wykorzystania światła oraz zajmujemy się kompozycją obrazu. Jednym słowem o wszystkim tym, co tworzy udane zdjęcie!


Na warsztaty zapraszamy z własnym aparatem fotograficznym. Mile widziana będzie lustrzanka lub bezlusterkowiec, ale dobrze sprawdzą się także inne narzędzia fotograficzne (jak chociażby aparat kompaktowy czy hybryda).

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spacerze e-mailowo, telefonicznie lub za pomoca formularza kontaktowego i przesłanie nam wszelkich niezbędnych informacji: imienia i nazwiska uczestnika, terminu wybranego spotkania oraz danych kontaktowych. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje spotkania prześlemy drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!


Oferujemy także SZKOLENIA INDYWIDUALNE. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

 

Zgłoś swój udział w tym wydarzeniu!

 

 

 

Partnerem warsztatów "Sztuka Patrzenia" jest

 

Copyright © 2005-2019 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www