Fotografia Uliczna & Wakacyjna - Spacer Fotograficzny | 12.08.2017

 

Koszt spaceru: 100 PLN (dorośli) |  75 PLN (młodzież i studenci)
Czas trwania: 10:00 - 13:00 | Miejsce: Warszawa

__________________________________________________________________________


Ofertę
spacerów fotograficznych kierujemy zarówno do osób, rozpoczynających swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i do tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy fotograficznej, lecz chcieliby fotografować  bardziej kreatywnie. Chcielibyśmy, aby zdobyta wiedza pomogła Wam w zrozumieniu technik fotografowania oraz sprawiła, że zrobione przez Was zdjęcia przestaną być dziełem przypadku a staną się efektem świadomego, zamierzonego działania.

 

Wielu twierdzi, że nie ma takiej dziedziny fotografii. Mimo to fotografia uliczna (street foto) ma liczne grono miłośników. To pomieszanie wielu rodzajów fotografii: od portretowej poczynając na reportażowej kończąc. Pozwala ona uchwycić ludzi i sytuacje w kontekście miejsc, w których dzieje się akcja. Podczas spaceru opowiemy o sprzęcie najlepiej nadającym się do tego typu fotgrafii oraz omówimy techniki fotografowania pozwalające na stworzenie dobrego technicznie i ciekawego artystycznie reportażu. Pomożemy w przygotowaniu się do uchwycenia odpowiedniego momentu, wydobyciu dynamizmu, kolorystyki i kontrastu. Wspomnimy o kreatywnych sposobach wykorzystania światła oraz zajmujemy się kompozycją zdjęcia. Jednym słowem o wszystkim tym, co tworzy udane zdjęcie!


Na warsztaty zapraszamy z dowolnym aparatem fotograficznym. Mile widziana będzie lustrzanka, bezlusterkowiec lub zaawansowany aparat kompaktowy / hybrydowy z jasnym obiektywem.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spacerze e-mailowo lub za pomoca formularza kontaktowego i przesłanie nam wszelkich niezbędnych informacji, takich jak: imię i nazwisko uczestnika(ów), termin wybranego spaceru oraz dane kontaktowe. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje spotkania prześlemy Państwu drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!

 


Oferujemy także WARSZTATY INDYWIDUALNE. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Zgłoś swój udział w tym wydarzeniu!

Copyright © 2017 PhotoWalk. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www