Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne | 26.01-28.01.2018

 

Czas trwania: 26.01-28.01.2018  |  Miejsce: Goniądz, woj. podlaskie  |  Cena: 999 PLN

___________________________________________________________________________________________________________

 

Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne to cykl profesjonalnych warsztatów, adresowanych do entuzjastów fotografii oraz miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać podstawy bądź poszerzyć posiadaną już wiedzę fotograficzną oraz tych, którzy pragną udoskonalić swój warsztat w trakcie zajęć praktycznych. Podczas warsztatów oferujemy także możliwość nieodpłatnego korzystania z profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz sprzętu do obserwacji (lornetki, lunety) udostępnianego przez naszych partnerów.

 

CO SŁYCHAĆ W TYM OKRESIE NAD BIEBRZĄ?

Zima to czas ciszy i spokoju na terenie Parku. Większość ptactwa powróci nad Biebrzę na przełomie lutego i marca. Mimo to jest kogo podglądać. Zima to okres obserwacji łosi, saren i jeleni, rysiów a także wilków. To także dobry okres do podpatrywania wydr i bobrów ale również myszołowów czy dzięciołów. Gdy aura jest łaskawa i spadnie śnieg, Biebrza odkrywa swoje najpękniejsze, zimowe oblicze...

 

TEMATYKA WARSZTATU:

 

W RAMACH WARSZTATU OFERUJEMY:

 

Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne to jedyna w swoim rodzaju okazja do przetestowania najnowszych produktów renomowanych producentów sprzętu fotograficznego bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

 

Podczas warsztatów oferujemy możliwość nieodpłatnego użytkowania sprzętu fotograficznego, udostępnianego przez naszych partnerów. Użytkownicy lustrzanek cyfrowych będą mogli przetestować między innymi obiektywy japońskiej firmy SIGMA: od krajobrazowych szkieł szerokokątnych i jasnych obiektywów stałoogniskowych, poprzez obiektywy „macro” na super teleobiektywach Sigma 150-600mm kończąc. Na warsztatach pojawią się także najnowsze modele aparatów bezlusterkowych.

 

Uczestnicy Biebrzańskich Spotkań Fotograficznych mogą także liczyć na specjalne, warsztatowe rabaty na zakup wybranego sprzętu fotograficznego z oferty naszych Partnerów oraz na zniżki na usługi fotograficzne, oferowane przez DG ART PROJECTS.

 

Zgłoś swój udział w tych warsztatach!

Copyright © 2017 PhotoWalk. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www