Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne | 12-14.10.2019

 

Czas trwania: 12-14.10.2019  |  Miejsce: Biebrzański Park Narodowy  |  Cena: 699 PLN

___________________________________________________________________________________________________________

Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne to cykl spotkań warsztatowych, adresowanych do entuzjastów fotografii oraz miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać podstawy bądź poszerzyć posiadaną już wiedzę fotograficzną oraz tych, którzy pragną udoskonalić swój warsztat w trakcie zajęć praktycznych. Podczas zajęć teoretycznych (stanowiących niewielką część warsztatu) poruszymy między innymi takie zagadnienia jak:

 


Warsztaty odbywają się w niewielkich, kilkuosobowych grupach, co umożliwia wprowadzenie elementów pracy indywidualnej. Będzie zatem wiele okazji do zadawania pytań, dotyczących technik fotografowania oraz sprzętu fotograficznego. Tym z Państwa, dla których fotografowanie nie jest kluczowe, udostępnimy lornetki, pozwalające na dyskretną obserwację natury.


Zajęcia praktyczne prowadzone będą w najpiękniejszych rejonach Biebrzańskiego Parku Narodowego. Dolina Biebrzy to unikatowy na skalę europejską kompleks torfowisk, stanowiący ostoję unikalnej flory i fauny. Na terenie Parku można spotkać blisko 280 gatunków ptaków, 36 gatunków ryb, liczne płazy i gady oraz niezliczone gatunki motyli i chrząszczy. Po lasach i mokradłach przemykają łosie, wilki, wydry, bobry i norniki oraz wiele innych, rzadko spotykanych gatunków zwierząt...

 

CENA OBEJMUJE:


CENA NIE OBEJMUJE transportu oraz ubezpieczeń.

  

Podczas warsztatów, uczestnicy będą mogli nieodpłatnie przetestować sprzęt fotograficzny, udostępniany przez naszych partnerów. Uczestnicy Biebrzańskich Spotkań Fotograficznych mogą także liczyć na specjalne, powarsztatowe rabaty na zakup wybranego sprzętu fotograficznego z oferty naszych Partnerów oraz na zniżki na usługi fotograficzne, oferowane przez DG ART Projects.

 

Zapraszamy!

 

 

Zgłoś swój udział w tych warsztatach!

 

 

 

 

Partnerem "Biebrzańskich Spotkań Fotograficznych" jest

Copyright © 2005-2019 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www