Powsin PhotoWalk: Sobota - Siódma Rano | 03.10.2020


"Sobota - Siódma Rano" to jesienne warsztaty fotograficzne, które odbywają się w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie przed wschodem słońca. W ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta, na początku października, gdy przyroda wkracza w okres kolorowej feerii barw...


Warsztaty fotograficzne PhotoWalk | "Sobota - Siodma Rano"

03.10.2020 godz. 07.00-10.00 | Cena: 100 PLN/os.
Miejsce: Ogród Botaniczny PAN w Powsinie (ogród & oranżeria)


Na warsztaty zapraszamy
zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy fotograficznej, lecz chcieliby fotografować bardziej kreatywnie. Celem spotkania jest opanowanie różnorodnych technik fotografowania, które sprawią, że robione zdjęcia przestaną być dziełem przypadku i staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie.

 

Fotografia przyrodnicza, krajobrazowa oraz makrofotografia to sztuka, która uczy cierpliwości, spostrzegawczości oraz precyzyjnego operowania przysłoną i głębią ostrości. Podczas warsztatów opowiemy o sprzęcie najlepiej nadającym się do tego typu fotgrafii oraz omówimy techniki fotografowania, pozwalające na stworzenie dobrych technicznie i ciekawych artystycznie zdjęć przyrodniczych i krajobrazowych. Pomożemy w przygotowaniu się do uchwycenia odpowiedniego momentu, wydobyciu dynamizmu, kolorystyki i kontrastu. Wspomnimy o kreatywnych sposobach wykorzystania światła oraz zajmiemy się kompozycją obrazu. Jednym słowem o wszystkim tym, co tworzy udane zdjęcie! I choć tematem przewodnim tych warsztatów jest szeroko pojęta przyroda, to techniki jakie będziemy omawiać znajdą zastosowanie w wielu innych rodzajach fotografii.


Na warsztaty zapraszamy z własnym aparatem fotograficznym. Mile widziana będzie lustrzanka lub bezlusterkowiec, ale dobrze sprawdzą się także inne narzędzia fotograficzne (aparat kompaktowy, hybryda lub  telefon).

Zapisy na warsztaty przyjmujemy:

e-mailowo pod adresem info@photowalk.pl
lub telefonicznie pod numerem 504 955 900.Przy zgłaszaniu udziału, prosimy o
podanie imienia i nazwiska uczestnika, terminu wybranego spotkania oraz danych kontaktowych. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje o spotkaniu prześlemy drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!


Oferujemy także SZKOLENIA INDYWIDUALNE. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

 


We offer English-language, organized photo tours at Powsin Botanic Garden and across Warsaw.
For details contact us by phone at +48 504 955 900 or write us at info@photowalk.pl

 

 

Zgłoś swój udział w tym wydarzeniu!

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www