Warsztaty fotografii cyfrowej (teoria & praktyka) | 07.11.2020

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z fotografią oraz tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy, lecz chcieliby fotografować lepiej technicznie i ciekawiej artystycznie. I choć zajęcia prowadzone są w pięknym Ogrodzie Botanicznym w Powsinie, to podczas spotkań będziemy dyskutować o technikach przydatnych w wielu różnych dziedzinach fotografii: od przyrodniczej i krajobrazowej poczynając, przez reportażową idąc, na rodzinnej, portretowej i wakacyjnej kończąc... 


Warsztaty fotografii cyfrowej dla dorosłych (16+)

07.11.2020 godz. 10.00-14.00 | Cena: 150 PLN/os.
Miejsce: Centrum Edukacji - Ogród Botaniczny PAN w Powsinie


Warsztaty Fotograficzne w Powsinie są wspaniałą okazją do zdobycia oraz poszerzenia wiedzy teoretycznej oraz wykorzystania jej w praktyce. Podczas spotkań opowiemy, jak dobrać sprzęt fotograficzny do indywidualnych potrzeb, będziemy dyskutować o szeroko pojętych technikach fotografowania oraz odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości. Pomożemy w wydobyciu tak ważnej w tym przypadku kolorystyki i kontrastu oraz uzyskaniu odpowiedniej głębi ostrości. Wspomnimy także o kreatywnych sposobach oświetlenia fotografowanej sceny oraz zajmiemy się kompozycją zdjęcia. Powiemy także o tym, jak uniknąć błędów, które pogarszają zarówno jakość techniczną jak i artystyczną naszych fotografii. Na warsztaty zapraszamy z dowolnym aparatem fotograficznym lub z telefonem komórkowym.

 

Zapisy na warsztaty przyjmujemy:

e-mailowo pod adresem info@photowalk.pl
lub telefonicznie pod numerem 504 955 900.

Przy zgłaszaniu udziału, prosimy o
podanie imienia i nazwiska uczestnika, terminu wybranego spotkania oraz danych kontaktowych. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje o spotkaniu prześlemy drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

 


We offer English-language, organized photo tours at Powsin Botanic Garden and across Warsaw.
For details contact us by phone at +48 504 955 900 or write us at info@photowalk.pl

 

Napisz do nas | Write us!

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www