Warsztaty fotograficzne Powsin

Przyroda to jeden z najbardziej zróżnicowanych i zachwycających tematów fotograficznych. Z myślą o tych, którzy chcieliby fotografować ją bardziej kreatywnie, stworzyliśmy cykl warsztatów i szkoleń fotograficznych Powsin Photo Walk. Ogród botaniczny to miejsce, które zmienia się o każdej porze roku. Nasze warsztaty i spacery zaplanowaliśmy więc tak, aby mogli Państwo uchwycić w obiektywie te zmiany oraz piękno poszczególnych pór roku w przyrodzie. Choć tematem przewodnim szkoleń Powsin Photo Walk jest natura, to podczas zajęć będzie można zapoznać się także z elementami innych rodzajów fotografii, takich jak chociażby plenerowa fotografia portretowa, portret dziecka i fotografia rodzinna oraz fotoreportaż. Zapraszamy do udziału!

WARSZTATY i SPACERY POWSIN PHOTO WALK
PAN Ogród Botaniczny w Powsinie


Koszt 4-godzinnych warsztatów dla dorosłych
:
150 PLN
Koszt 2,5-godzinnych warsztatów dla dzieci: 75 PLN
Koszt 2-godzinnych spacerów fotograficznych: 30 PLN (80 PLN rodzinny 2+2)


Terminy warsztatów dla dorosłych: 22.03.2020   godz. 10:00
Terminy spacerów fotograficznych: 22.03.2020  godz. 14:30
Terminy warsztatów dla dzieci: 08.03.2020  godz. 10:15Warsztaty Fotograficzne w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie będą wspaniałą okazją do poszerzenia wiedzy w dziedzinie fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii. Podczas spotkań opowiemy, jak dobrać sprzęt fotograficzny do indywidualnych potrzeb, będziemy dyskutować o szeroko pojętych technikach fotografowania oraz odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości. Pomożemy w wydobyciu tak ważnej w tym przypadku kolorystyki i kontrastu oraz uzyskaniu odpowiedniej głębi ostrości. Wspomnimy także o kreatywnych sposobach oświetlenia fotografowanej sceny oraz zajmujemy się kompozycją zdjęcia.


Na warsztaty zapraszamy z dowolnym aparatem fotograficznym
. Najlepsza do tego celu będzie lustrzanka, bezlusterkowiec lub zaawansowany aparat kompaktowy/hybrydowy z funkcją makro.


Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spacerze e-mailowo lub za pomoca formularza kontaktowego i przesłanie nam wszelkich niezbędnych informacji, takich jak: imię i nazwisko uczestnika(ów), termin wybranego spaceru oraz dane kontaktowe. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje dotyczące opłaty i miejsca spotkania prześlemy Państwu e-mailem. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń Powsin Photo Walk znajdą Państwo na stronie Ogrodu PAN w Powsinie: http://ogrod-powsin.pl/edukacja/warsztaty-fotograficzne

 

 


We offer English-language, organized photo tours at Powsin Botanic Garden and across Warsaw.
For details contact us by phone at +48 790 77 55 00 or write us at info@photowalk.pl

 

Napisz do nas | Write us!

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www