Fotografia przyrodnicza - Ogród PAN Powsin | 27.08.2017

 

Koszt spaceru: 100 PLN (dorośli) |  50 PLN (młodzież i studenci)
Czas trwania: 10:00 - 14:00 | Miejsce: Ogród Botaniczny PAN - Powsin

__________________________________________________________________________


Ofertę
spacerów fotograficznych kierujemy zarówno do osób, rozpoczynających swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i do tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy fotograficznej, lecz chcieliby fotografować  bardziej kreatywnie. Chcielibyśmy, aby zdobyta wiedza pomogła Wam w zrozumieniu technik fotografowania oraz sprawiła, że zrobione przez Was zdjęcia przestaną być dziełem przypadku a staną się efektem świadomego, zamierzonego działania.


Spacer Fotograficzny w Powsinie
będzie wspaniałą okazją do uwiecznienia letniej przyrody oraz zrobienia pierwszych kroków lub poszerzenia wiedzy w dziedzinie makrofotografii. Podczas spaceru będziemy opowiadać o doborze odpowiedniego do tego rodzaju fotografii sprzętu. Dyskutować będziemy o szeroko pojętych technikach fotografowania przydatnych w fotografii przyrodniczej, krajobrazowej oraz makrofotografii. Pomożemy w wydobyciu tak ważnej w tym przypadku kolorystyki i kontrastu oraz uzyskaniu odpowiedniej głębi ostrości. Wspomnimy także o kreatywnych sposobach oświetlenia fotografowanej sceny oraz zajmujemy się kompozycją zdjęcia.

 

Na warsztaty zapraszamy z dowolnym aparatem fotograficznym. Mile widziana będzie lustrzanka, bezlusterkowiec lub zaawansowany aparat kompaktowy/hybrydowy  z funkcją makro.


Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spacerze kontaktując się z nami e-mailowo lub za pomoca formularza kontaktowego
i przesłanie nam wszelkich niezbędnych informacji, takich jak: imię i nazwisko uczestnika(ów), termin wybranego spaceru oraz dane kontaktowe. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje dotyczące opłaty i miejsca spotkania prześlemy Państwu e-mailem. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!

 

Oferujemy także WARSZTATY INDYWIDUALNE. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

 

Zgłoś swój udział w tym wydarzeniu!

 

Copyright © 2017 PhotoWalk. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www