WARSZTATY DLA MAM

Pierwszy rok życia malucha, to czas nieustannych zmian. To okres, w którym aparat fotograficzny staje się niezbędnym narzędziem, pomagającym w uwiecznianiu wielu unikalnych chwil z życia dziecka.


Warsztaty fotograficzne dla Mam
to wyjątkowe zajęcia. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo napięty jest grafik Mam. Dlatego planujemy zajęcia tak, aby nie stanowiły dodatkowego obciążenia. Rozumiemy, że w życiu malucha rzeczy dzieją się spontanicznie i czasem nieprzewidywalnie. Dlatego grafik zajęć jest elastyczny a tematyka i formuła zajęć dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Warsztaty Fotograficzne dla Mam zawierają ograniczone do minimum elementy szkolenia teoretycznego oraz warsztatów praktycznych w domu, studio fotograficznym oraz plenerze. Organizujemy je na bazie zajęć indywidualnych lub w niewielkich grupach. Pozwala to na zachowanie komfortu dziecka oraz kameralności prowadzonych warsztatów. Dzieci mogą towarzyszyć rodzicom podczas szkolenia. Bo tak naprawdę to one będą stanowić kluczowy element naszej rodzinnej przygody z fotografią… :)


Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

 

 

 

 

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www