AKADEMIA MŁODYCH FOTOGRAFÓW

Fotografia nieodłącznie wiąże się ze zdolnością postrzegania otaczającej nas rzeczywistości i umiejętnością jej rejestrowania. Pobudza rozwój wyobraźni, kształtuje umiejętności manualne oraz koordynację wzrokową. Prowadzi do rozwoju abstrakcyjnego myślenia i inwencji twórczej oraz zwiększa wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Ale fotografowanie to także… świetna zabawa!

 

Dlatego też do udziału w naszych warsztatach i spacerach fotograficznych zapraszamy młodzież oraz dzieci od 8. roku życia! W ramach warsztatów dla najmłodszych, tworzymy grupy wiekowe (młodzież powyżej lat 16 zapraszamy do grupy dla dorosłych). Pozwala to na precyzyjne dobranie technik nauczania, dostosowanych do możliwości przyswajania wiedzy na danym etapie rozwoju dziecka.

 

Zapraszamy na regularnie organizowane warsztaty i spacery fotograficzne dla dzieci do Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie. Szczegółowe informacje na ich temat można znaleźć tutaj. Proponujemy także szkolenia indywidualne oraz rodzinne, jak również prelekcje i pokazy fotograficzne dla szkół i domów kultury. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www