O NAS


Setki tysięcy analogowych oraz cyfrowych fotografii, wykonanych w ciągu minionych 40 lat znaczą historie życia: mojego i moich bliskich, przyjaciół i przypadkowo napotkanych ludzi, a od ponad 20 lat także naszych Klientów. Prowadząc warsztaty, pragniemy nie tylko przekazać ich uczestnikom niezbędną wiedzę, ale uświadomić także rolę, jaką w naszym życiu odgrywa fotografia. Zdjęcie bowiem, to znacznie więcej niż kartka papieru czy obraz wyświetlany przez ułamek sekundy na ekranie monitora. To cząstka życia każdego z nas - obraz miejsc, zdarzeń i sytuacji, które bezpowrotnie przemijają… Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą naszych warsztatów fotograficznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobytej podczas szkoleń wiedzy, Państwa zdjecia nabiorą prawdziwego blasku: staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie…


Jarosław T. Deluga-Góra

 

 

 

Jarosław T. Deluga-Góra | Fotoreporter i dziennikarz z ponad 20-letnim  doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce oraz USA. Specjalizuje  się w fotografii reportażowej i eventowej. Autor licznych artykułów i zdjęć  opublikowanych na łamach prasy polskiej i zagranicznej. W latach  1998-2004 członek Foreign Press Association oraz White House News  Photographers Association. Założyciel Polskiego Klubu Fotografika w  Nowym Jorku. Złoty medalista konkursu fotograficznego Canon  Photography Masters. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów:  Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Z zamiłowania, od wielu lat fotografuje naturę i krajobraz.

 

Agnieszka Deluga-Góra | Fotograf i grafik komputerowy z 10-letnim  doświadczeniem zawodowym. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne i graficzne dla tak prestiżowych Klientów jak Narodowy Bank Polski (NBP), Bank of Tokyo-Mitsubishi, Atlantic Council czy chociażby Filharmonia Narodowa w Warszawie. Specjalizuje się w fotografii reportażowej, portretowej, rodzinnej i dziecięcej, z zamiłowania zaś od wielu lat fotografuje krajobraz i naturę. Agnieszka posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie grafiki oraz profesjonalnego retuszu zdjęć. Prowadzi również zajęcia szkoleniowe z obróbki graficznej. Jej pasje to fotografia podróżnicza i przyrodnicza oraz muzyka klasyczna.

 

 

 

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

 

 

 

Waldemar Krasowski | fotoprzyrodnik, filmowiec i ornitolog z ponad 25-letnim doświadczeniem. Laureat licznych krajowych i zagranicznych konkursów filmowych i fotograficznych. Przewodnik i organizator wycieczek do najdzikszych zakątków Polski, Europy, Azji i Afryki. Od wielu lat współpracuje z zachodnimi biurami podróży oraz producentami filmów przyrodniczych. Jest pasjonatem filmowania, birdwatcherem oraz zapalonym miłośnikiem dzikiej natury. Prowadzi ośrodek rehabilitacji ptaków drapieżnych „Aviangarda”. Chętnie dzieli się przydatną wiedzą z zakresu fotografowania oraz filmowania natury.

 

Adam Szorc | Licencjonowany przewodnik po Biebrzańskim Parku Narodowym z ponad 16-letnim doświadczeniem zawodowym. Jego pasją jest obserwacja zwierząt oraz ptaków przelatujących i gniazdujących na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Współpracuje z biurami podróży, grupami oraz turystami indywidualnymi z Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Niemiec i Skandynawii.

Copyright © 2018 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www