O NAS


Setki tysięcy analogowych oraz cyfrowych fotografii, wykonanych w ciągu minionych kilkudziesięciu lat znaczą historie życia: naszego i naszych bliskich, przyjaciół i przypadkowo napotkanych ludzi, a od blisko 20 lat także naszych Klientów. Prowadząc warsztaty, pragniemy nie tylko przekazać ich uczestnikom niezbędną wiedzę, ale uświadomić także rolę, jaką w naszym życiu odgrywa fotografia. Zdjęcie bowiem, to znacznie więcej niż kartka papieru czy obraz wyświetlany przez ułamek sekundy na ekranie monitora. To cząstka życia każdego z nas - obraz miejsc, zdarzeń i sytuacji, które bezpowrotnie przemijają… Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą naszych warsztatów fotograficznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobytej podczas szkoleń wiedzy, Państwa zdjecia nabiorą prawdziwego blasku: staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie… Jarosław T. Deluga-Góra

 

Jarosław Deluga | Fotoreporter i dziennikarz z 25-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce oraz USA. Specjalizuje  się w fotografii reportażowej, portretowej oraz eventowej. Autor licznych artykułów i zdjęć  opublikowanych na łamach prasy polskiej i zagranicznej. W latach 1998-2004 członek organizacji dziennikarskich i fotograficznych: Foreign Press Association, National Press Photographers Association oraz White House News Photographers Association. Założyciel Polskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku. Złoty medalista konkursu fotograficznego Canon  Photography Masters. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Z zamiłowania, od wielu lat fotografuje naturę i krajobraz. Ambasador marki SIGMA.

 

Agnieszka Deluga | Fotograf i grafik komputerowy z blisko 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne oraz graficzne dla tak prestiżowych Klientów jak Narodowy Bank Polski, Bank of Tokyo-Mitsubishi, Atlantic Council czy Filharmonia Narodowa. Specjalizuje się w fotografii reportażowej, portretowej, rodzinnej i dziecięcej oraz kulinarnej, z zamiłowania zaś fotografuje krajobraz i naturę. Posiada wieloletnie doświadczenie i prowadzi zajęcia warsztatowe w zakresie retuszu i obróbki graficznej zdjęć. Jej pasje to fotografia podróżnicza oraz muzyka klasyczna.

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www