BIEBRZAŃSKIE SPOTKANIA FOTOGRAFICZNE

 

Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne to cykl nietuzinkowych spotkań, prowadzonych przez doświadczonych fotografików oraz przewodników, którzy zabiorą uczestników do najpiękniejszych zakątków Biebrzańskiego Parku Narodowego. Ofertę Spotkań kierujemy do entuzjastów fotografii, miłośników natury oraz fanów aktywnego wypoczynku - wszystkich, których łączy chęć oderwania się od codziennej gonitwy i spędzenia kilku dni w jednych z najbardziej unikalnych miejsc na przyrodniczej mapie Polski i Europy. Nasze Spotkania Fotograficzne pozwalają na zgłębienie tajników fotografowania: wzbogacenie wiedzy teoretycznej oraz poszerzenie warsztatu podczas zajęć w terenie. Do udziału zapraszamy także tych, którzy nie fotografują, lecz chcieliby aktywnie wypocząć, obserwując piękno biebrzańskiej natury.

 

Zapraszamy z nami nad Biebrzę o każdej porze roku! Wczesną wiosną rzeka wylewa, zmieniając całą dolinę w prawdziwe królestwo ptactwa wodno-błotnego. Podtapiane łąki i pastwiska pokrywają się łanami intensywnie żółtych kaczeńców, zaś powietrze wypełniają odgłosy godowe setek tysięcy ptaków. Lato to okres nieprzebranego bogactwa w królestwie roślin i czas karmienia oraz dorastania młodych w świecie zwierząt. Jesień znaczy okres godowy łosi i jeleni oraz czas przygotowań ptactwa do odlotów na dalekie, południowe zimowiska. Okres zimy to czas spokoju na biebrzańskich bagnach, zdobionych białym, śnieżnym puchem. Wszystko to stwarza nieprzebrane wręcz możliwości podglądania natury w jej najlepszym wydaniu…

 

Nie trzeba bogatego doświadczenia fotograficznego ani drogiego sprzętu, aby wybrać się z nami nad Biebrzę! Wystarczy prosta lustrzanka, bezlusterkowiec lub zaawansowany aparat kompaktowy, aby uwiecznić piękno biebrzańskiej natury. Uczestnikom Biebrzańskich Warsztatów Fotograficznych oferujemy na czas trwania warsztatów nieodpłatnie użytkowanie specjalistycznych obiektywów fotograficznych, udostępnianych przez naszego partnera - firmę SIGMA. Tym zaś, których fotografia nie pasjonuje aż tak bardzo, proponujemy skorzystanie ze sprzętu do obserwacji przyrody (lornetki i lunety).

 

Na życzenie organizujemy warsztaty indywidualne, grupowe oraz rodzinne, dostosowane terminem, czasem trwania oraz tematyką do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

 

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www