SPACERY PHOTO WALK

PhotoWalk to cykl spacerów fotograficznych, poświęconych wybranym dziedzinom fotografii. Podczas kilkugodzinnych spacerów omawiamy teoretyczne i praktyczne zagadnienia, związane z takimi rodzajami fotografii jak fotoreportaż, fotografia uliczna, portret, portret dziecka i plenerowa fotografia rodzinna oraz wiele innych. Spotkania PhotoWalk stanowią wspaniałą okazję do rozmów o fotografii oraz inspirację do otwarcia się na nowe doznania fotograficzne. 


NatureWalk
to warsztaty i spacery, kierowane do miłośników fotografii przyrodniczej, krajobrazowej oraz makrofotografii. Adresujemy je do tych z Państwa, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, jak i do tych, którzy pragną wzbogacić swoją wiedzę teoretyczną oraz poszerzyć warsztat praktyczny. W ramach cyklu NatureWalk organizujemy jednodniowe i weekendowe warsztaty oraz spacery fotograficzne. Cykl NatureWalk to wspaniała okazja do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami oraz uwiecznienia natury w jej najlepszym wydaniu. W ramach spacerów NatureWalk zapraszamy na regularnie organizowane spacery po Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.ogrod-powsin.pl w zakładce EDUKACJA.


Na życzenie organizujemy szkolenia indywidualne, grupowe oraz rodzinne, dostosowane miejscem, terminem, czasem trwania oraz tematyką do indywidualnych potrzeb
. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2005-2020 PhotoWalk by DG ART. Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved.
projektowanie stron www